„Първа Атомна“ победи с 2:0 „Ботев 2“ /Враца/ в Козлодуй.

...

„Първа Атомна“ /Козлодуй/ победи с 2:0 „Ботев 2“ /Враца/

„ Първа Атомна “ победи с 2:0 „ Ботев 2 “ /Враца/ в Козлодуй.
Получи се здрав мач против добре квалифициран физически и тактически млад тим на гостите. Футболната среща беше част от двадесет и четвъртия кръг на Северозападна трета лига.
Първото полувреме приключи при резултат 0:0, като във втората минута гостите имаха чиста голова обстановка, само че Върганов избави. До края на първата част имаше три обстановки за дузпа за тима на „ Първа Атомна “, които реферът подмина.
Втората част домакините от Козлодуй притиснаха съперника и след една от положителните офанзиви след центриране на Пламен Трифонов топката бе спряна с ръка от неприятелски състезател и този път бе отсъдена дузпа, която бе осъществена от капитана Николай Ганчев, който изигра целия дуел с болки в коляното. След като поведе в резултата тимът на домакините заигра по-дефанзивно и разчиташе на контраатаки.
В края на срещата след центриране на Батов от корнер Михаил Милчев с глава беше прецизен за крайното 2:0.
Източник: bulnews.bg