Партньорството между Александър Донски и индиеца Сидхант Бантия продължава да

...
Партньорството между Александър Донски и индиеца Сидхант Бантия продължава да
Коментари Харесай

Донски и Бантия са на пети пореден Чалънджър полуфинал


Партньорството сред Александър Донски и индиеца Сидхант Бантия продължава да бъде много сполучливо. Двамата доближиха до пети следващ полуфинал на равнище Чалънджър, откакто записаха втори триумф след шампионски тайбрек на Чалънджър 100 шампионата в Менорка.

В мач от четвъртфиналите българо-индийският дует победи испанците Давид Вега Ернандес и  Бенджамин Винтер Лопес след 6-2, 4-6, 10-7.

До момента през 2026-а двамата имат една купа, плюс още два финала и един полуфинал. Всичко това води и до напредък за Донски в ранглистата. В класацията онлайн той е №108. При постигане до край той може да се изкачи до №105, а купата ще го приближи единствено на една позиция от влизане в топ 100.
Източник: tenniskafe.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР