Партньорството, което общините изграждат, е добавената стойност на нашата реформа

...
Партньорството, което общините изграждат, е добавената стойност на нашата реформа
Коментари Харесай

Министърът на туризма: По данни на туроператорите отбелязваме скок на ранните записвания

Партньорството, което общините построяват, е добавената стойност на нашата промяна в метода, по който се популяризират черноморските общини. Вече виждаме и резултатите от тази промяна, тъй като по данни на туроператорите означаваме скок на ранните записвания. Това съобщи в предаването „ Тази събота “ по bTV министърът на туризма Зарица Динкова, представена от пресцентъра на Министерството на туризма. Ние вършим всичко, което можем – посредничим, подтикваме туроператорите да показват и разпространяват страната ни, уточни тя.

Министърът на туризма съобщи, и че през сегашния зимен сезон може да се поздравим за високия интерес към страната ни, тъй като „ реагирахме бързо и в точния момент, когато избухна спорът в Израел “. Динкова посочи, че България незабавно е пренасочила рекламата си към прилежащите страни и сега имаме добър брой туристи от прилежащите пазари. Тя сподели още, че рекламата на страната ни във Англия посредством микса цифров маркетинг и телевизионната реклама в каналите Channel 4 и BBC дава доста добър резултат.

По мотив идния ремонт на летището в Бургас Зарица Динкова разясни, че още преди месец е инициирала среща с кмета на града и концесионера на летището, на която въпросът е бил разискван. „ Оперираме в бизнес среда и водещи са както бизнес и пазарният интерес, по този начин и ползата на вложителите. Ние като страна може да подкрепяме локалните управляващи и това беше задачата на тази среща “, посочи министър Динкова.
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР