Партизан разби с 4:0 Дреновец от едноименното видинско село в

...

Партизан разтресе Дреновец

Партизан разруши с 4:0 Дреновец от едноименното видинско село в Червен бряг. Двубоят е от втория кръг на Северозападната Трета лига.

Домакините преобладаваха, пропуснаха още голове, само че и противникът им имаше своите шансове. Именно пред вратата на червенобрежкия отбор бе първата сериозна обстановка в мача. В 4-ата минута обаче Митко Милчев бе прецизен с глава, давайки звук за изразителната победа. В 17-ата Младен Николаев с шут от воле повиши на 2:0. После таранът на Дреновец – Борислав Борисов се измъкна очи в очи с Веселин Ганчев, само че не съумя да го преодолее.

След това стана напечено пред вратата на гостите, само че Николаев, Васил Михайлов и на два пъти Милен Тонев не съумяха да затворят мача. Това въпреки всичко се случи доникъде на втората част. Първо в 51-ата минута Александър Александров открадна топката от противник и от близко направи резултата типичен. Десетина минути по-късно Ивелин Аладжов излезе самичък против Юлиян Весков и го преодоля – 4:0. Секунди преди края капитанът на Партизан – Галин Великов, мазета топката от голлинията.

Партизан: 12. Веселин Ганчев, 2. Васил Михайлов, 16. Галин Великов /капитан/, 3. Слави Паскалев, 13. Митко Милчев, 8. Младен Николаев, 4. Ивелин Аладжов, 11. Любомир Иванов, 17. Александър Асенов, 9. Александър Александров, 10. Милен Тонев.
Играещ треньор – Любомир Иванов

Дреновец: 12. Юлиян Весков, 2. Йордан Йорданов, 6. Ивайло Иванов /капитан/, 14. Костадин Илиев, 17. Александър Петров, 10. Калоян Цветков, 8. Георги Илиев, 20. Людмил Иванов, 16.Деян Захариев, 4. Цвети Неделчев, 11. Борислав Борисов.
Играещ треньор – Александър Петров Северозападна Трета лига 2 кръг, неделя 18 август  Партизан (Червен бряг) 4:0краен резулат Дреновец