Партизан победи с 1:0 Цървена звезда в полуфинал за Купата

...

Партизан срази Цървена звезда в дербито в Сърбия

Партизан победи с 1:0 Цървена звезда в полуфинал за Купата на Сърбия и е единствено на крачка от трофей, с който да избави сезона. Бибрас Натхо вкара единствения гол в мач и се трансформира в воин за " гробарите ". Израелският халф се разписа в 58-ата минута след блестяща асистенция на Умар Садик.

Това беше четвърто следващо дерби, в което Партизан не позволи гол. Въпреки това, Звезда безапелационно завоюва купата, само че почитателите на " червено-белите " се надяваха отборът на Деян Станкович да ги зарадва с дубъл.

Сблъсъкът беше изпълнен с доста нерви и нарушавания, и малко първокласен футбол. Още до почивката реферът Новак Симович подвигна 6 жълти картона, а до края на дуела броя на формалните предизвестия набъбна до 9.
Източник: fakti.bg