Парламентът прекрати пълномощията на депутата от ГЕРБ-СДС Делян Добрев, след подадената от него оставка
Парламентът приключи мандата на народния представител Делян Добрев от ГЕРБ-СДС заради оставката му, подадена на 22 юни. За преустановяване на пълномощията гласоподаваха 187 депутати, четирима бяха срещу, а един се въздържа.
По време на среща с младежите от ГЕРБ, Делян Добрев показа, че е настъпил моментът „ да отстъпи мястото на младите “. Той изрази мнение, че след 20 години в политиката, е значимо да се даде късмет на новите генерации, в изявлението си от 20 юни.
Източник: debati.bg
КОМЕНТАРИ




