Парламентарната група на Продължаваме промяната - Демократична България (ПП-ДБ) отказа

...
Парламентарната група на Продължаваме промяната - Демократична България (ПП-ДБ) отказа
Коментари Харесай

“ПП-ДБ няма да участва в преговори с ДПС”: Денков прати писмо на Пеевски

Парламентарната група на " Продължаваме промяната - Демократична България " (ПП-ДБ) отхвърли на Движение за права и свободи да взе участие в договарянията за сформиране на държавно управление с втория мандат. Това се показва в писмо от ръководителя на парламентарната група учен Николай Денков, адресирано до Делян Пеевски, ръководител на парламентарната група " Движение за права и свободи ".

" Смятаме, че Вашият метод няма по какъв начин да докара до ръководство, което да работи в полза на страната и да възвърне доверието на гласоподавателите в институциите. Заедно с ГЕРБ вие предизвикахте предварителните избори, в този момент е ваша отговорността за основаване на държавно управление ", се показва в писмото.

Като претекст за отхвърли се акцентира неналичието на основни цели, измежду които господство на закона, битка с корупцията, промени в правосъдната власт, в регулаторите, система за осъществяване на почтени състезания и пълноправно участие в еврозоната и сухопътен Шенген. 
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР