Парламентарната група на ПП-ДБ се събра на редовно заседание тази

...
Парламентарната група на ПП-ДБ се събра на редовно заседание тази
Коментари Харесай

Денков: Вече има ДПС без Пеевски, въпросът е - може ли да има ГЕРБ без Пеевски?

Парламентарната група на ПП-ДБ се събра на постоянно съвещание довечера. От двете партии в обединението нито отхвърлиха, нито потвърдиха, че измежду обсъжданите тематики е поддръжка за свалянето на ръководителя на Народното събрание и замяната му с нов. А повода - процедурата за избор на длъжностен министър председател.

На въпрос на Българска национална телевизия има ли " завера " за свалянето на Рая Назарян, ръководителят на парламентарната група на ПП-ДБ Николай Денков отговори:

" Виждате какъв брой бързо се менят нещата. Разбрахме към този момент, че може да има Движение за права и свободи със и без Пеевски. Истинският въпрос е може ли да има ГЕРБ без Пеевски? Искаме да чуем мнението на управлението на ГЕРБ по този въпрос - какво е тяхното отношение към Пеевски ".


Последвайте ни във и

Вече може да ни гледате и в
Намерете ни в
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР