Париж изригна с факели и фойерверки, рога на автомобили и

...
Париж изригна с факели и фойерверки, рога на автомобили и
Коментари Харесай

Париж се спуска в хаос, тъй като полицията арестува близо 300, след като победата на Шампионската лига на Пари Сен Жермен

Париж изригна с факели и фойерверки, рога на коли и Айфелова кула, блестяща в синьо и алено, с цел да отпразнува първата купа на Париж Сен Жермен в събота.

Финалът в Мюнхен беше следен из целия Париж-включително вътре в стадиона на PSG Parc des Princes, който излъчи мача на великански екран-и Интер Милан се раздува 5-0, подтикна флаш точки и някои арести даже по време на играта.

Извън стадиона имаше къса разногласието през първото полувреме сред празнуването на почитателите на ПСГ, които се разпадат от Флайлес, и вълнения, които използваха сълзотворен газ, за ​​да ги разпилян.

В горната част на авенюто Champs-élysées е употребявано водно оръдие за отбрана на мястото de l'étoile, покрай забележителната дъга de triomphe.

Полицията съобщи, че огромна навалица, която не следи мача, се пробва да прокара през преграда, с цел да реализира контакт с полицията.

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР