ПАРИЖ (АП) — Тифани Хейс вкара 11 точки, включително зелената

...
ПАРИЖ (АП) — Тифани Хейс вкара 11 точки, включително зелената
Коментари Харесай

Защитаващият титлата си американски жени паднаха с 0-2 в баскетболна игра 3x3 със загуба с 20-17 от Азербайджан

ПАРИЖ (АП) — Тифани Хейс вкара 11 точки, в това число зелената точка късно, с цел да изведе Азербайджан до победа с 20-17 над Съединени американски щати в женския баскетболен мач 3x3 на Олимпиадата в Париж в сряда, отстъпвайки защитаващите първенци на 0-2.

Мачът беше еднакъв, когато Хейс, който играе за Las от WNBA Vegas Aces, навлезе в лентата и приключи с отсрочване, с цел да изведе Азербайджан на върха 18-17 с шест секунди преди края.

Съединени американски щати имаха късмет да си върнат преднината, само че 2 точки на Хейли Ван Лит беше несполучлив.

Отчаян фаул от страна на Съединени американски щати докара до два наказателни удара от Александра Моленхауер, с цел да обезпечи успеха.

Отборът на Съединени американски щати беше измежду любимците за нова победа в тези игри. Но до момента тимът се бореше и загуби от Германия в първия мач.

Dearica Hamby имаше седем точки и пет битки, с цел да поведе Съединени американски щати. Тя се причисли към тима това лято, откакто Камерън Бринк получи травма в коляното. Ван Лит добави пет точки.

„ Трябва да имаме краткотрайна памет и да продължим...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР