ПАРИЖ (AP) — Лидерът във френското първенство Пари Сен Жермен

...

Лидерът във френското първенство ПСЖ отново завърши наравно, след като Килиан Мбапе отново остана на пейката

ПАРИЖ (AP) — Лидерът във френското състезание Пари Сен Жермен приключи наедно 2-2 вкъщи против Реймс в неделя, откакто Килиан Мбапе остана на аварийна пейка за втори следващ мач в лигата.

Беше третото следващо тъждество на защитаващия първенеца ПСЖ в лигата и офанзивата изглеждаше кротка без него. Мбапе влезе в игра в 73-ата минута при резултат 2-2.

Той стреля тъкмо настрана скоро по-късно, пропусна топката, пробвайки се да нанесе велосипеден удар и изглеждаше отчаян, откакто стреля право във вратаря от 20 метра. ПСЖ има 10 точки пред втория Брест с девет оставащи мача.

Мбапе вкара и двата гола във вторник, когато ПСЖ победи Реал Сосиедад с 2-1 и стигна до четвъртфиналите на Шампионската лига. Но треньорът Луис Енрике разменя играчите си, с цел да се приготвят за идващия сезон без Мбапе, който напуща това лято.

Реймс поведе след седем минути след неточност в отбраната на десния бек Ахраф Хакими, който загуби топката в наказателното поле, позволявайки на...