Пари Сен Жермен записа втора загуба в рамките на три

...

ПСЖ отново загуби във Франция

Пари Сен Жермен записа втора загуба в границите на три дни, откакто отстъпи с 2:3 като посетител на Монпелие. Това бе първи мач за парижани след изгубения след дузпи край за Купата на Франция против Рен през уикенда.

Двубоят на "Стад дьо ла Мусон " стартира добре за гостите, които поведоха в 12-ата минута, откакто Амброуз Ойонго Битоло си заби автогол. Девет минути по-късно Преснел Кимпембе върна равенството също с автогол, като във втори следващ мач отбелязва в личната си врата. Парижани поведоха в 63-ата минута посредством Анхел ди Мария, само че до края позволиха цялостен поврат, откакто за Монпелие вкараха Анди Делор в 80-ата и Сюлейман Камара в 85-ата минути. Така Монпелие събра 54 точки и заема пето място в класирането, до момента в който ПСЖ е водач с 84.
Източник: fakti.bg