Пари Сен Жермен победи Каен с 1:0 в мач от

...

Пестелив ПСЖ продължава напред за Купата

Пари Сен Жермен победи Каен с 1:0 в мач от етапа на 1/32 финалите за Купата на Франция. Парижани излязоха с огромна част от запасите си плюс Неймар, който беше заменен в 60-ата минута.

Бразилецът даде асистенция на Мойс Кийн за единственото попадение в срещата, в 49-ата.
 ПСЖ откри метод по какъв начин да заобиколи финансовия феърплей, с цел да има Меси в своите редици

Парижани ще употребяват схемата " Бекъм "

Маурисио Почетино даде късмет за изява на играчите, които имаха по-малко минути. Това се отрази съществено на качеството на футбола и ПСЖ съумя да насочи невисок за своите стандарти брой на точни удари - 4.

Домакините от Каен пък стигнаха до единственото си състояние в мача в 85-ата минута, когато " златен " късмет пропусна Калеб Зади.