Пари Сен Жермен обявиха, че стадионът им Парк де Пренс“

...
Пари Сен Жермен обявиха, че стадионът им Парк де Пренс“
Коментари Харесай

Пари Сен Жермен ще пусне в продажба билети за Парк де Пренс за финала на Шампионската лига срещу Арсенал

Пари Сен Жермен оповестиха, че стадионът им „ Парк де Пренс “ ще бъде отворен за всички почитатели, искащи да следят финала на Шампионската лига против Арсенал. Мачът е плануван за 30 май в Будапеща, само че единствено стеснен брой френски ентусиасти ще имат опцията да участват онлайн, макар огромния интерес, написа „ Льо Паризиен “.

„ В унисон с традицията и идното значимо събитие на предходната година, Пари Сен Жермен ще провежда на 30 май директна предаване на стадион „ Парк де Пренс “ на финала на Шампионската лига. Предишната година това събитие остави своя отпечатък с незабравима атмосфера, а единството сред клуба и почитателите беше подсилено с извънредно музикално и артистично зрелище, “ оповестиха от клуба.

Билети за мача на стадиона в Париж ще бъдат пуснати в продажба, а детайлности за тях ще бъдат разкрити от френския първенец в четвъртък. Миналата година „ Парк де Пренс “ бе напълнен с 48 хиляди души, които следиха на огромни екрани успеха на ПСЖ над Интер Милано с 5:0 и спечелването на първата Шампионска лига в историята на клуба.

Източник: debati.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР