След дихателната криза: Папата е прекарал нощта спокойно
Папа Франциск, който е в болница към този момент над две седмици, борейки се с пневмония, е прекарал умерено миналата нощ и сега си почива, заяви Светият трон в заявление, представено от Ройтерс.
След дни на внимателен оптимизъм положението на 88-годишния понтифик се утежни през вчерашния ден, откакто е изпитал „ изолирана дихателна рецесия “, заради която е било належащо неинвазивно включване на дихателен уред, заяви Ватиканът.
След неочакваното утежняване положението му е овладяно„ Този следобед, след една заран, прекарана в периодично повтаряне на дихателна физиотерапия с молитва в параклиса, Светият отец получи изолиран припадък на бронхоспазъм, който обаче докара до епизод на повръщане с поемане и ненадейно утежняване на респираторното му положение ", оповестяват източниците.
Разгледай онлайн нашите промоционални брошури
Папата останал внимателен и насочен, сътрудничейки в лечебните дейности. Преди това бе обявено, че като цяло положението му се усъвършенства.
Последвайте ни за още настоящи новини в Гугъл News Showcase
Последвайте btvnovinite.bg във VIBER
Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM
Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK
Последвайте btvnovinite.bg в TIKTOK




