Папа Франциск беше приет днес сутринта в болница за прегледи

...
Папа Франциск беше приет днес сутринта в болница за прегледи
Коментари Харесай

Папа Франциск беше приет в болница за лечение на бронхита му

Папа Франциск беше признат през днешния ден сутринта в болница за прегледи и лекуване на неговия нескончаем бронхит, съобщи Ройтерс, като се базира на публично известие от Ватикана.

" Тази заран, в края на аудиенцията, папа Франциск беше признат в болница " Агостино Джемели " за някои наложителни диагностични прегледи и за продължение на лекуването на бронхита му в болнична среда ", се споделя в изказването, представено от Българска телеграфна агенция.

Осемдесет и осем годишният в този момент Франциск е на папския трон от 2013 година, като през последните две години няколко пъти се разболяваше от грип и имаше и други здравословни проблеми.

По-рано този месец той съобщи пред поклонниците по време на постоянната си седмична визита, че страда от " мощна простуда ", а по-късно Ватиканът разгласи, че става въпрос за бронхит.

 

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР