Как най-големият бижутер в света преживява търговската война
pandora, най-голямата компания за бижута в света, е основана в Дания и има близо 500 магазина в Съединените щати, повече от всеки от другите основни пазари. Но по някакъв метод същинският му дом е Тайланд, където компанията прави продуктите си от близо четири десетилетия.
Подобно на доста световни корпорации, веригата за доставки на континент на Pandora, му разреши да продава стоките си в международен мащаб. Но предишния месец тази верига за доставки се трансформира в сериозна уязвимост, когато президентът Тръмп съобщи, че ще наложи 36 % цени за артикули, влизащи в Съединените щати от Тайланд, дружно с стръмни цени за десетки други страни.
След като господин Тръмп разкри неговите " рецирочни цени. Седмица по-късно господин Тръмп отсрочи тези цени до началото на юли, предлагайки подчинение.
Но опасността се обрисува, а Александър Лакик, основният изпълн...
Прочетете целия текст »




