Пълен абсурд в Пловдив – тийнейджъри разбиха машинка за детски

...
Пълен абсурд в Пловдив – тийнейджъри разбиха машинка за детски
Коментари Харесай

Абсурдно! Тийнейджъри, оставени навън след полунощ, разбиха и обраха вендинг машина в Пловдив

Пълен парадокс в Пловдив – младежи разрушиха машинка за детски топчета, с цел да оберат монетника. За това алармират консуматори във фейсбук и упорстват за реакция от страна на родителите и органите на реда. 
Прочетете още
Ситуацията е била снимана от охранителна камера, която запечатала по какъв начин трима души, на забележима възраст под 18 години, се разхождат свободно в регион на площад „ Шахбазян “ в 4:45 ч. след среднощ. Един от тях, облечен в черни облекла и с качулка, се доближава до машината за гумени топчета, сложена до спирката на градския превоз. Той стартира да я разклаща интензивно, а след секунди съумява да компрометира механизма и да извади отделението, където се събират монетите.



В идващия кадър се вижда по какъв начин момчето се навежда, а след това побягва посока кръстовището на бул. „ Шести септември “ и ул. „ Житен пазар “.  

В обществените мрежи консуматори изричат отвращение от случилото се, както и от обстоятелството, че деца са оставени безнадзорно по улиците в този късен час.

Не излиза наяве дали е подаден сигнал до органите на реда.



Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР