Паднали дървета, щети по автомобили и пожар в житен блок

...
Паднали дървета, щети по автомобили и пожар в житен блок
Коментари Харесай

Бурята в Сливенско: Паднали дървета, щети по автомобили и пожар в житен блок

Паднали дървета, вреди по коли и пожар в житен блок е предизвикала бурята на 12 юни в Сливенско, оповестиха от пресцентъра на регионалната полиция,предава Българска телеграфна агенция. 

Екипи на Регионалната дирекция " Пожарна сигурност и отбрана на популацията " -Сливен са оказали техническа помощ при премахване на паднали дървета на пътното платно на пътя сред с. Чинтулово и с. Гавраилово, паднало дърво върху лек автомобил в сливенския квартал " Дружба ", паднало дърво на пътно платно в сливенския квартал " Речица ", паднал клон на дърво върху лек автомобил на ул. " Братя Кутеви " в град Сливен.

Оказана е помощ на закъсал лек автомобил на път ІІ-53 (Сливен - Ямбол), отводняван е склад на ул. " Стефан Караджа " в град Сливен.

В 21:03 часа е получен сигнал за пожар в житен блок, намиращ се в землището на град Нова Загора. Произшествието е ликвидирано от един екип на пожарната. Пострадали няма. Спасени са 150 декара посеви, унищожени са 10 декара. По данни на очевидци пожарът е породен от гръмотевица. 

В късните часове на 12 юни в Сливен воля пороен дъжд, съпроводен с градушка. Градушката нанесе огромни провали на полски насаждения и овощни градини.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР