Княгиня Калина е била видимо пияна, боса, неадекватна и си

...
Княгиня Калина е била видимо пияна, боса, неадекватна и си
Коментари Харесай

Хотелиер за инцидента: Калина беше пияна, боса и неадекватна, никой не я позна

Княгиня Калина е била очевидно пияна, боса, несъответстваща и си е говорила сама по време на задържането ѝ. Това описа пред Нова тв наемателят на хотела, където стана случая, при който дъщерята на Симеон Сакскобургготски блъсна преграда на паркинг в Боровец.

Той не сподели лицето си и съобщи, че не търси популярност, а просто да каже своята версия за случилото се, защото в един миг тя го е показала като човек, който я блъснал и наранил.

Хотелиерът сподели, че никой не е познал в началото княгинята.

“Тя наподобява много по-различно от фотосите, които има в интернет ”,

акцентира той. Мъжът дошъл на мястото, откакто чиновници му се обадили, че има пияна жена на паркинга, която се държи несъответстващо. Той подал сигнал на 112 и тръгнал към мястото, като по стичане на събитието дошъл там дружно с полицейския екип.

Според наемателя на хотела,

Сакскобургготска блъснала два пъти негов чиновник с телефона си,

а също по този начин дала отговор на служителите на реда, че не знае името си и ЕГН-то си. Тя подавала телефона си на полициите и им споделила, че сага ще им се обадят, с цел да ги пуснат.

След това на мястото дошъл брачна половинка на Калина и хора от антуража ѝ. По думите на хотелиера, те почнали безусловно да я тъпчат с кисело мляко. По думите му,

това било с вяра тестът ѝ за алкохол за излезе по-ниска.

Наемателят беше безапелационен, че изказванията, че той или някой различен е показал експанзия към нея, са изцяло погрешни.

Инфо: lupa.bg

Тагове: Калина царска дъщеря княгиня Калина Симеон Сакскобургготски Боровец паркинг
Източник: kliuki.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР