Отвлякъл и плашил жена с убийство обжалва 5-годишна присъда пред

...
Отвлякъл и плашил жена с убийство обжалва 5-годишна присъда пред
Коментари Харесай

Отвлякъл и плашил жена с убийство жали 5 г.

Отвлякъл и плашил жена с ликвидиране апелира 5-годишна присъда пред Апелативен съд Пловдив през днешния ден.

Делото е формирано по тъжби на подсъдимия старозагорчанин Р. Р.

С присъда на Окръжен съд – Стара Загора, Р. Р. е приет за отговорен в това, че на 27.03.2022 година в Стара Загора предизвикал на 34-годишна жена междинна телесна щета.

За това закононарушение той е наказан на две години отнемане от независимост.

Второто действие, за което е приет за отговорен и наказан на три години отнемане от независимост, е за това, че на 27.03.2022 година в село Самуилово, община Стара Загора, и в Стара Загора, в изискванията на продължавано закононарушение, на два пъти, се заканил с ликвидиране по отношение на същата жена.

Третото действие, за което Р. Р. е приет за отговорен е, че на 27.03.2022 година в Стара Загора, отвлякъл Д. К. заради което съдът го осъжда на пет години отнемане от независимост.

Окръжен съд – Стара Загора е наложил на Р. Р. едно общо наказване най-тежко наказване отнемане от независимост за период от пет години, което да изтърпи при първичен „ общ “ режим.
Източник: plovdiv-online.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР