Оценката ми за Калин Стоянов е под всякаква критика. Това

...
Оценката ми за Калин Стоянов е под всякаква критика. Това
Коментари Харесай

Петков: Имаше инициатива за сваляне на Рая Назарян

Оценката ми за Калин Стоянов е под всякаква рецензия . Това сподели пред публицисти в Народното събрание съпредседателят на ПП  Кирил Петков .

По думите му  избори  с вътрешен министър Калин Стоянов  няма да бъдат почтени , „ както са били и последния път “.

„ Политиците и българското общество би трябвало да работим дружно, с цел да променим този модел, с прекомерно дълбоки корени е в българската система. През идната акция ще се фокусираме с нашите гласоподаватели да покажем, че България може да бъде друга – да има свободни хора и правдивост “, добави Петков.

Петков удостовери, че е имало самодейност за свалянето на Рая Назарян от поста ръководител на 50-ото Народно заседание.

„ Имаше такава самодейност, само че след доста дълги разисквания от наша позиция взехме решение, че единственият метод действително, дълготрайно да се преборим с модела „ Пеевски “ е с доверието на българските жители. Всички други механически и процедурни разновидности във времето не са резистентен “, разяснява той.

https://dariknews.bg/

Източник: bunt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР