Отпадането от ФА Къп, макар и след толкова лошо представяне

...
Отпадането от ФА Къп, макар и след толкова лошо представяне
Коментари Харесай

Загубата на Ливърпул от Ман Сити няма значение за бъдещето на Арне Слот

Отпадането от ФА Къп, въпреки и след толкоз неприятно показване и мъчителен резултат против Манчестър Сити, няма никакво значение за бъдещето на Арне Слот в Ливърпул. Според Джеймс Пиърс от “Ди Атлетик ” даже успех в шампионата не би било значим фактор, тъй като притежателите на клуба не слагат тази купа измежду предпочитаните си цели. Същото може да се каже даже за идните 1/4-финали в Шампионската лига против Пари Сен Жермен. За “Фенуей Спортс Груп ” най-важно е класирането за Шампионската лига през идващия сезон. Но даже да успее да го реализира, Слот няма да има гаранции, че ще остане.

Според Пиърс американците желаят да дадат късмет на нидерладеца да оправи нещата през идващия сезон, само че методът, по който Ливърпул се срина против Манчестър Сити, е притеснителен сигнал. А и почитателите към този момент сякаш се обърнаха против Слот и чакат с неспокойствие назначението на Чаби Алонсо, за което се приказва все по-упорито.

Пол Джойс от " Таймс " твърди, че от изключителна значимост за Слот е каква реакция ще покаже тимът в мачовете с ПСЖ. Други източници упорстват, че към този момент управлението е изгубило доверието си в нидерландеца. Дали решението към този момент е взето, или Слот ще успее да избави работата си с представянето на тима в Шампионската лига и класирането в топ 5, следва да забележим, само че сега мениджърът на Ливърпул не наподобява като човек, чието бъдеще безспорно е обвързвано с мърсисайдци.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР