Отново в 2 секции ще гласуват пациенти и персонал на

...
Отново в 2 секции ще гласуват пациенти и персонал на
Коментари Харесай

В „УМБАЛ-Пловдив“ разкриват две изборни секции за вота на 21...

Отново в 2 секции ще гласоподават пациенти и личен състав на „ УМБАЛ-Пловдив “ на втория тур на президентските избори на следващия ден, 21 ноември 2021 година

Едната е за болните от COVID-19, които се лекуват на втория и на десетия етаж. Втората ще бъде в заседателната зала на болничното заведение, на първия етаж.

Очакваме и този път гласоподавателите да бъдат към 70 души, обявиха от управлението. Напомниха, че поради пандемията ситуацията е прекомерно динамична - непрекъснато се изписват пациенти и се одобряват нови.

Изборният ден ще протече при строго съблюдаване на противоепидемичните ограничения. На всички пациенти със усложнения ще бъде обезпечена помощ от личния състав на лечебното заведение.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР