Отново случай, свързан с кражба на цветя - този път

...
Отново случай, свързан с кражба на цветя - този път
Коментари Харесай

Постъпката на тази жена развесели, но и разгневи търновчани ВИДЕО

Отново случай, обвързван с кражба на цветя - този път действието се развива във Велико Търново.

Зачестяват кражбите на цветя в България. Хората, които правят позорните дейности, очевидно не ценят труда на тези, които се стараят да създадат даден регион по-красив и привлекателен.

Прави усещане, че главно възрастни дами крадат цветя. На някои места даже има сложени табелки с текст " Не кради " - доста постоянно обаче тези табелки не тормозят хората, които са решили да си " наберат " цветя.

GlasNews.bg попадна на следващото безочливо скубене на цветя, засадени пред магазин във Велико Търново. Кадри, снимани от камера за видеонаблюдение, сложена в магазина, демонстрират грозните дейности на стара жена.

На споделеното в мрежата видео се вижда, че дамата първо ревизира дали има чиновници в магазина. След като се твърди, че в магазина няма никой, дамата отива до спонтанна градинка пред магазина, навежда се и стартира да цялостни чантата си с цветя.

" Чакайте да ви видя на работа ли сте в неделя, да си крадна малко цветенца. Ама каква е тая процедура на бабите не мога да схвана ", написа Елизабет Ванева, която е споделила фрагментите, запечатали кражбата.

Маги Ковачева, която разяснява обявата в мрежата, съобщи, че персонално ще подари 20 корена калдъръмчета на дамата, ако върне оскубаните цветя там, откъдето ги е взела.

" Ако някой познава тази жена, дано й съобщи, че в случай че засади оскубаните цветя там, откъдето ги е оскубала, персонално аз ще й подаря 20 корена калдъръмчета. А в случай че не ги върне - ще подаря цветята на авторката на поста - да ги бодне на мястото на откраднатите /не мога да се ориентирам къде е това място/ ", написа Ковачева.

Постъпката на дамата разгневи, само че и развесели жителите на Велико Търново. Действията й бяха избрани като " бърз шопинг ".

Вижте видеото:

Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР