Отличната форма на Лийдс под ръководството на Марсело Биелса не

...

Лийдс не спира да мачка с Лудия начело

Отличната форма на Лийдс под управлението на Марсело Биелса не стопира. Този път йоркширския отбор се разправи с Норич, печелейки четвъртата си победа в пет мача от началото на сезона в Чемпиъншип - 3:0 надалеч от вкъщи. Така клубът остана отпред в класирането с 13 точки и голова разлика 14:4.

Матеуш Клих откри резултата още в 21-ата минута, а единствено пет по-късно Езгджан Алиоски удвои. Класиката бе завършена от Пабло Ернандес, който се разписа в 67-ата минута, с цел да донесе четвъртия триумф на своя отбор.

Лийдс е един от четирите отбора, които към момента нямат загуба през сезона във второто равнище на британския футбол. Останалите са Мидълзбро (втори в класирането), Астън Вила (четвърти) и Блекбърн (пети).