Откриха дрога в дома на 18-годишен. На 15.05.2018г., след оперативно-следствени

...
Откриха дрога в дома на 18-годишен. На 15.05.2018г., след оперативно-следствени
Коментари Харесай

Откриха дрога в дома на 18-годишен

Откриха дрога в дома на 18-годишен.

На 15.05.2018г., след оперативно-следствени дейности на чиновници на районно управление (на МВР) Враца е извършена профилирана интервенция по линия „ Наркотици “, оповестиха от ОДМВР-Враца.

В апартамент в гр. Враца, населяван от лицето В.Г./18г./, са открити и конфискувани два плика с общо тегло към 11 грама зелена суха листна маса.

При направения полеви наркотест тя реагира на канабис.

Намерено е още пликче вид „ спейсбек “, съдържащо бяло прахообразно вещество- амфетамин.

Лицето е арестувано за период до 24 часа. Образувано е бързо произвеждане по случая.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР