Откриха дрога в дома на 18-годишен
Откриха дрога в дома на 18-годишен.
На 15.05.2018г., след оперативно-следствени дейности на чиновници на районно управление (на МВР) Враца е извършена профилирана интервенция по линия „ Наркотици “, оповестиха от ОДМВР-Враца.
В апартамент в гр. Враца, населяван от лицето В.Г./18г./, са открити и конфискувани два плика с общо тегло към 11 грама зелена суха листна маса.
При направения полеви наркотест тя реагира на канабис.
Намерено е още пликче вид „ спейсбек “, съдържащо бяло прахообразно вещество- амфетамин.
Лицето е арестувано за период до 24 часа. Образувано е бързо произвеждане по случая.
На 15.05.2018г., след оперативно-следствени дейности на чиновници на районно управление (на МВР) Враца е извършена профилирана интервенция по линия „ Наркотици “, оповестиха от ОДМВР-Враца.
В апартамент в гр. Враца, населяван от лицето В.Г./18г./, са открити и конфискувани два плика с общо тегло към 11 грама зелена суха листна маса.
При направения полеви наркотест тя реагира на канабис.
Намерено е още пликче вид „ спейсбек “, съдържащо бяло прахообразно вещество- амфетамин.
Лицето е арестувано за период до 24 часа. Образувано е бързо произвеждане по случая.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




