Отиваме да раздаваме усмивки на децата в село до град

...
Отиваме да раздаваме усмивки на децата в село до град
Коментари Харесай

Сдружение помага там, където има нужда от усмивки

Отиваме да раздаваме усмивки на децата в село до град Роман. Почти всеки месец вършим нещо - оказваме помощ на всички места, където има потребност от усмивки.

Това съобщи в изявление за БГНЕС Асен Цеков, създател на Сдружение “Да дарим усмивка ”.

Град Роман е мястото, откъдето са почнали. “Там регулярно посещаваме децата и построяваме другарски връзки с тях. Всеки е добре пристигнал да се включи в нашата самодейност. Когато помагаш на другите, в действителност помагаш на себе си. В момента, в който дойдат там, тъй като на децата най-вече им липсва общественият контакт, ще видят че е нещо прелестно ”, изясни той.

“Децата имат най-много потребност от внимание и персонален контакт ”, безапелационен е Цеков. Той добави, че също така малчуганите имат потребност от хранителни артикули и облекла.

Сдружение “Да дарим усмивка ” е благотворително и е учредено от група другари преди пет години, като концепцията за основаването му се е повила напълно непринудено.
Асен Цеков
“Случайно попаднах в Комплекса за обществени услуги за деца и фамилии (КСУДС) в гр. Роман преди шест години, видях, че нещата не са доста добре, и взех решение да оказа помощ ”, означи той. Основателят на сдружението добави, че в следствие софийски мотористи са ги подкрепили и “стана приказката, която се споделя " Да дарим усмивка ”.

През днешния ден в самодейността на сдружението не липсваха запалянковци, които да се включат в визитата при децата. Организаторите и участниците бяха подготвили голям брой артикули и дарове, които да занесат на децата./БГНЕС
Източник: bgnes.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР