Отборите от школата на Черно море не допуснаха загуба в

...

Школата на Черно море без загуба през уикенда

Отборите от школата на Черно море не позволиха загуба в мачовете си в другите възрастови групи през предишния уикенд. Осем срещи изиграха гениите от академията, в които записаха 7 победи и едно тъждество. В тях осъществиха цели 27 гола и позволиха едвам две попадения в личната си врата.

Юношите старша възраст на “моряците ” победиха Левски 1:0 в дербито на  Елитната група до 19 години . Румен Касабов осъществя единствения гол в срещата в София още във втората минута на мача.

Юношите младша възраст на Черно море пък записаха триумф с 2:1 над Славия в мач от 27-ия кръг на  Елитната група до 17 години , игран на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост. Светослав Николов откри резултата в 55-ата минута, а в 62-рата след контраофанзива Славия изравни. Крайното 2:1 оформи Денислав Ангелов, откакто засече флангово центриране.

Успех с 2:0 против Дунав Русе записаха юношите на Черно море в  Елитната група до 15 години . Денислав Славов откри резултата в 60-ата минута с удар от към 17- 18 метра, а единствено 5 минути по-късно Петър Иванов оформи и крайния резултат -2:0.

Талантите,  родени 2002 година  победиха отбора на Добруджа с 5:0 в мач от районното състезание, игран в Добрич. Попаденията за варненци осъществиха Радослав Златев-2, Росен Стефанов, Калин Георгиев и Димитър Ралчев.

Децата,  набор 2004 година , водени от Станислав Стоянов, победиха Добруджа с 2:0. На два пъти се разписа голмайсторът на отбора Николай Златев.

Успех с 4:0 против Дунав в Русе реализираха гениите,  родени 2005 година  с треньор Георги Попов. Два гола осъществя Кристо Яначков, а по един прибавиха Радослав Петров и Дейвид Луканов.

Разгромен триумф пък записаха децата от  набор 2008 година . “Моряците ” на Страхил Байчев разпиляха градския противник Спартак с 10:0. Във втория си мач варненци завъртяха 1:1 с една година по-големите футболисти на Добруджа. Срещите от този кръг се играха в Добрич.

Талантите,  родени 2006 година и 2009 година  почиваха този уикенд.

Децата  2007 година  завършиха шампионата, а най-малките “моряци ”,  родени 2010 година,  ще вземат участие в състезание от идващия сезон.
Източник: petel.bg