Отборите от Академия Левски“ записаха две победи в контролите от

...

Две победи за юношите на Левски с предсезонната подготовка

Отборите от Академия „ Левски “ записаха две победи в контролите от предсезонната си подготовка играни в четвъртък, 3 февруари.

„ Левски “ U19 победи с 1:0 втория тим на „ Спартак “ (Варна), който се състезава в Североизточната „ В “ група. Голът за водения от треньора Елин Топузаков тим означи Божидар Костадинов в 60-та минута след асистенция на капитана Александър Асенов.

Съставът на „ Левски “ U19: 12. Едуард Бютюджи, 20. Стелиън Георгиев, 5. Слави Чакъров, 11. Никола Църовски, 4.Атанас Килов, 8.Александър Асенов, 6. Цветомир Тодоров, 10. Ивайло Марков, 7.Антон Иванов, 9. Васил Димитров, 3.Божидар Костадинов. (През второто полувреме в игра влязоха Кристиан Красимиров, Ради Борисов, Али Айвазов, Ангел Димитров и Калоян Борунов).

Юношите на „ Левски “ до 17 години победиха с 5:2 връстниците си от „ Спартак “ (Варна). Два гола за водения от треньора Виктор Димитров отбор вкара Адриан Райчев, а по един път се разписаха Преслав Бачев, Георги Христанов и Ериан Благоев.

Съставът на „ Левски “ U17: 1. Атанас Кехайов, 2.Марио Дадаков, 13. Виктор Пеев, 4. Георги Коричков, 14. Александър Божилов, 17. Кристиан Чачев, 6. Дейвид Михалев, 15. Ясен Цветанов, 11. Адриан Райчев, 9. Преслав Бачев, 10. Любомир Тодоров. (През второто полувреме в игра влязоха Никола Бандев, Део Дамянов, Ериан Благоев, Кристиян Йовов и Георги Христанов).
Източник: novinata.bg