Отборите на Волфсбург и Хофенхайм не се победиха в последния

...

Волфсбург и Хофенхайм не се победиха

Отборите на Волфсбург и Хофенхайм не се победиха в последния мач от петия кръг на Бундеслигата, като приключиха 1:1. И двете попадения паднаха през първата част. Най-напред Себастиан Руди изведе Хофе напред още в шестата минута, а Адмир Мехмеди изравни резултата в 36-ата минута.
През втората част Хофенхайм беше по-активният тим, само че пропуски направиха Павел Кадерабек, Саргис Адамян и Кристоф Баумгартнер. Гол от Адмир Мехмеди в 62-ата минута пък бе анулиран заради засада.
Така Волфсбург записа трети следващ еднакъв резултат и към този момент има девет точки, като остана едвам третият тим от Бундеслигата без загуба. Хофенхайм е 11-и с пет пункта.
Бундеслига 5 кръг, понеделник 23 септември  Волфсбург 1:1краен резулат  Хофенхайм