Отборите на Витоша (Бистрица) и Дунав завършиха наравно 1:1 в

...

10 от Витоша с равенство срещу Дунав

Отборите на Витоша (Бистрица) и Дунав приключиха наедно 1:1 в мача между тях от 18-ия кръг на efbet Лига. Двата отбора си размениха по един гол през втората част. Емил Гъргоров откри от дузпа, а Стефан Христов възвърне равенството. В последните 15 минути домакините играха с човек по-малко, защото Румен Гьонов получи втори жълт картон.

След нулево първо полувреме, в което головите положения пред двете порти на процедура липсваха, домакините откриха резултата малко след почивката. В 53-ата минута Четин Садула опитва центриране в наказателното поле, където Мартин Костадинов игра с ръка и съдията отсъди дузпа. Зад топката застана Гъргоров и не сбърка.

В 65-ата минута гостите изравниха. Александър Исаевски получи топката по лявото крило, след което откри по земя в наказателното поле Стефан Христов. Нападателят невъзмутимо овладя топката и простреля някогашния си отбор за 1:1.
Източник: fakti.bg