Отборите на Виляреал и Гранада не успяха да се победят,

...

Драма в края лиши Виляреал от трите точки срещу Гранада

Отборите на Виляреал и Гранада не съумяха да се победят, завършвайки при резултат 2:2 в дуел от 19-тия кръг на Ла Лига.

На почивката двата отбора се отдръпнаха при резултат 1:1, след попадения на Роберто Солдадо и Рубен Пеня. В средата на втората част Мой Гомес донесе преднина на домакините, преди Кенеди да изравни в 75-та минута.

В добавеното време "жълтата подводница " получи опция да извърши доста противоречива дузпа, само че Пако Алкасер изпусна, с цел да резервира ремито сред двата отбора. Ян Брис от състава на гостите, от своя страна, беше изпъден.

Така Виляреал се завърна в топ 4, събирайки актив от 33 точки след 19 кръга. Гранада, от своя страна, е 7-ми, с 28 точки.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `