Отборите на Удинезе и Рома играят при резултат 1:0 в

...

НА ЖИВО: Удинезе - Рома 1:0, Удоджи откри

Отборите на Удинезе и Рома играят при резултат 1:0 в мач от петия кръг на италианската Серия А. Дестини Удоджи даде прединина на домакините още в 7-та минута.

Прекрасно центриране на Роберто Перейра в 7-та минута, докара до неточност на Карсдорп, който се опита да върне топката с гърди към вратаря, само че там дебнеше Дестини Удоджи, който изпрати топката във вратата.

Спинацола изведе Дибала на прелестна позиция в 13-та минута, а нападателят управлява добре топката и нанесе удар, който обаче беше избавен. Последвалият корнер не докара до нищо рисково.

LIVE / УДИНЕЗЕ - РОМА 1:0

1:0 Дестини Удоджи (7')

Съставите на двата тима:

Удинезе: 1. Силвестри, 18. Перес, 29. Бийол, 50. Родриго Бекао, 37. Роберто Перейра /к/, 24. Самарджич, 11. Уолъс, 5. Толгай Арслан, 13. Удоджи, 10. Жерар Деулофеу, 7. Айзък Съксес

Старши треньор: Андреа Сотил

Рома: 1. Патрисио, 3. Ибанес, 6. Крис Смолинг, 23. Манчини, 2. Карсдорп, 4. Браян Кристанте, 8. Неманя Матич, 37. Спинацола, 7. Пелегрини, 21. Пауло Дибала, 9. Тами Ейбрахам