Отборите на Турция и Хърватия не успяха да е победят

...

Турция и Хърватия не се победиха в луд мач

Отборите на Турция и Хърватия не съумяха да е победят и приключиха 3:3 в надзорен мач в Истанбул.

Домакините откриха в 23-ата минута посредством Тосун от дузпа, само че гостите изравниха в 32-ата, когато се разписа Анте Будимир. Турците си върнаха задатъка в края на първата част, когато Дениз Туруц означи. Така двата отбора се отттеглиха на отмора, а през втората част паднаха нови три гола.

Първо Марио Пашалич означи за 2:2 в 53-ата минута, а единствено две по-късно Йосип Брекало изведе за първи път Хърватия напред в резултата. Това се резервира единствено три минути, защото в 58-ата Ченгиз Юндер оформи крайното 3:3.

Хърватите бяха определяни като любимец в срещата, само че не дадоха отговор на упованията.