Отборите на ЦСКА и Зоря (Логанск) не се победиха в

...

ЦСКА не успя да победи Зоря, всичко ще се реши в Украйна

Отборите на ЦСКА и Зоря (Логанск) не се победиха в първа среща от третия прелиминарен кръг на Лига Европа. Срещата сред двата отбора приключи при резултат 1:1, като всичко ще се реши в реванша в Украйна.
Момчетата на Люпко Петрович откриха резултата още в 12` посредством Евандро. Звездата на " алените " откри откакто засече центриране по земя и не остави късмет на противниковия отбор. В края на първото полувреме обаче новият бранител в отбора на отбора от " Българска войска " Албентоса игра с ръка в наказателното поле и последва сигнал за дузпа. Юрченко трансформира опцията в гол, с цел да изравни резултата.
През втората част " алените " имаха своите положения, само че не съумяха да стигнат до втори гол. В основно настоящо лице на " Васил Левски " пък се трансформира основният арбитър Сандро Шерер, който постоянно подминаваше нарушавания против българския отбор.
Всичко най-интересно към равенството сред ЦСКА и Зоря (Логанск) може да прочетете в SportLive.bg .
Източник: actualno.com