Отборите на ЦСКА и Лудогорец стартираха победно новия сезон в

...

ЦСКА и Лудогорец стартираха сезона с победи |

Отборите на ЦСКА и Лудогорец стартираха победно новия сезон в efbet Лига.

“Червените ” разгромиха като посетител ЦСКА 1948 с 4:2 в зрелищен мач. Йоан Баи откри резултата за гостите, които играха в черно и бяло, с прекрасен изстрел в 29-ата минута. Ивайло Чочев изравни с глава незабавно след почивката. В 58-ата минута националът се разписа и от дузпа за 2:1 за ЦСКА 1948.

В 72-ата минута Амос Юга изравни. В 86-ата минута Юрген Матей направи 3:2 за ЦСКА с прецизен удар от бялата точка. В добавеното време резервата Жорди Кайседо оформи крайното 4:2 за отбора от " Българска войска ".

В другия мач от деня Лудогорец победи с 3:1 като посетител Локомотив Пловдив в деня, в който " черно-белите " отпразнуваха своята 95-годишнина.

Точни за Лудогорец бяха Елвис Ману, Кирил Десподов и Бърнард Текпетей. Димитър Илиев пък осъществя за „ смърфовете “.
Източник: offnews.bg