Отборите на ЦСКА и Берое играят при резултат 1:0 във

...

НА ЖИВО: ЦСКА - Берое 1:0, отмениха гол на Кайседо

Отборите на ЦСКА и Берое играят при резултат 1:0 във втория дуел от съботната стратегия на 25-ия кръг в родната efbet Лига. Попадението за "червените " означи Жорди Кайседо в 53-ата минута.

Сблъсъкът на стадион „ Българска войска “ започва в 20:00 часа и може да го наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата. На уеб страницата Gong.bg ще проследим срещата минута по минута.

В седмата минута пристигна първата добра композиция от страна на домакините. Йомов центрира марково към Кайседо, само че еквадорецът не улучи защитаваната от Ганев врата. Лебон отговори с удар след към 2 минути, само че не затрудни изключително Бусато.

В 20-ата минута пристигна и пръвото съществено състояние за отбора от Борисовата градина. Йоан Баи получи добра топка от Йомов отдясно, залъга съперник и стреля с ляв крайник, само че Ганев се намеси.

Точно след изминаването на половин час игра Жеферсон извърши фал на дъгата на наказателното поле, само че от последвалия директен свободен удар Симеон Мечев не съумя да се възползва, стреляйки в стената. В заключителните минути на първата част Баи центрира добре към Кайседо, само че еквадорецът за повторно с глава не откри вратата на Ганев.

В последната минута на първата част Мечев стреля от дъгата след прекрасен пробив на Лебон отляво и неприятно избита топка от отбраната на ЦСКА. Бусато обаче внимаваше.

Осем минути след началото на втората част Иван Турицов се включи надълбоко в половината на старозагорци и откри на добра позиция Кайседо. Еквадорецът от упор не даде късмет на Генадий Ганев.

В 60-ата минута след фал на Йомов, последва и имитация на крилото, която ме донесе публично предизвестие. Броени секунди по-късно и наставникът на отбора от Борисовата градина - Стойчо Младенов, си разреши да насочи реплики към основния арбитър, поради което бе изпъден.

Само няколко минути след изгонването на наставника Кайседо се озова очи в очи против Ганев и осъществя, само че голът бе анулиран поради засада на южноамериканеца.

LIVE / ЦСКА - Берое 1:0

1:0 Жорди Кайседо 53`

ЦСКА: 1. Густаво Бусато, 19. Иван Турицов, 4. Мено Кох, 29. Томас Лам(жк), 3. Жеферсон Телес(жк), 5. Федерико Варела, 24. Карло Мухар, 15. Тибо Вион, 7. Йоан Баи, 10. Георги Йомов(жк), 9. Жорди Кайседо

Старши треньор: Стойчо Младенов

Берое: 33. Генадий Ганев, 5. Сиам Бен Юсеф, 7. Даниел Генов, 10. Серкан Юсеин, 11. Алиун Фал, 15. Георги Динков, 16. Симеон Мечев, 18. Давиде Мариани, 20. Стив Фуртадо(жк), 21. Кийлън Лебон(жк), 43. Джонатан Перейра

Старши треньор: Петър Хубчев