Отборите на ЦСКА и Арда играят при резултат 0:0 на

...

НА ЖИВО: ЦСКА vs Арда 0:0, гостите с червен картон

Отборите на ЦСКА и Арда играят при резултат 0:0 на стадион "Българска войска " в мач от 1-и кръг на efbet Лига. Милен Желев си изкара два доста глупави жълти картона до 30-ата минута и му бе посочен изхода от основния съдия Радослав Гидженов.

Двубоят, който се явява дебют и за Саша Илич, и за Александър Тунчев стартира в 21:00 часа и може да бъде следен директно по DIEMA SPORT.

На Gong.bg може да наблюдавате срещата минута по минута.

Преди да са минали 120 секунди Ковачев центрира добре отдясно, само че нямаше негов съотборник на добра позиция в наказателното поле. Малко по-късно Юга пусна прекрасен пас "в кулоар " за Туфегджич, само че стражът на гостите изпревари в последния момент сърбина, попречвайки му да стреля. Точно след 10 минути игра Коконов се пребори с Петров и опита пас към съотборник на точката на дузпата, там обаче Шопов се намеси решаващо.

В 17-ата минута центрирана топка от фал се озова в Кръстев, който от 4-5 метра не съумя да я насочи във вратата. За негово утешение след нелекия пропуск - имаше засада. Пет минути след тази обстановка превъзходен удар на Ковачев бе отразен по доста добър метод от Бусато в ъглов удар.

Точно половин час след началото на срещата Желев съзнателно спря топката с ръка, без да си даде сметка, че единствено преди минути бе получил жълт картон. Главният арбитър Радослав Гидженов не се поколеба и му извади и второ публично предизвестие.

Брадли де Нойер стреля от близко с глава след центиране от фала, който направи Желев. Топката обаче попадна в ръцете на Симеонов. "Червените " трансфораха статичните положения в свое оръжие, като при следващото такова Гарсес с глава и Матай от близко стреляха поредно, само че и двата удара бяха блокирани.

LIVE / ЦСКА - Арда 0:0

ЦСКА: 1 Густаво Бусато, 19 Иван Турицов, 2 Юрген Матей, 6 Християн Петров, 26 Брадли Де Нойер, 21 Амос Юга, 15 Тибо Вион, 8 Станислав Шопов, 27 Маурисио Гарсес, 11 Лазар Туфегджич, 14 Калоян Кръстев(жк)

Наставник: Саша Илич

Арда: 36 Васил Симеонов, 4 Милен Стоев, 6 Пламен Крачунов, 8 Милен Желев(чк), 9 Тонислав Йорданов, 10 Светослав Ковачев, 17 Иван Коконов, 20 Деян Лозев, 33 Иван Тилев, 77 Илия Юруков, 80 Лъчезар Котев

Наставник: Александър Тунчев