Отборите на ЦСКА 1948 и ЦСКА се изправиха за първи

...

ЦСКА 1948 и ЦСКА не се биха в бележит мач от историята

Отборите на ЦСКА 1948 и ЦСКА се изправиха за първи път в историята на двата тима един против различен. Мачът стана факт, откакто обединенията до 16-годишна възраст направиха тъждество – 1:1, в мач от 15-ия кръг за набор 2003/04.

ЦСКА 1948 взе превес на терена в „ Требич” в 48-ата минута, когато Антъни Кери откри резултата, само че гостите изравниха три по-късно посредством Павел Жабов.

ЦСКА-София бе по-активният тим през първото полувреме, само че огромни положения пред стража на ЦСКА 1948 липсваха. Второто полувреме пък стартира прелестно за домакините, които откриха резултата след добра композиция в 48-ата минута посредством Антъни Кери.

Малко повече от 120 секунди по-късно обаче Павел Жабов наказа неточност на защитата на домакините и изравни резултата.

Това бе финален мач от сезона за двата тима, въпреки че отборът от „ Българска армия” ще би трябвало да изиграе отсрочен мач против Локомотив София на 5-и декември от 11,30 часа.