Отборите на ЦСКА 1948 и Септември играят при резултат 3:0

...

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Септември 3:0 след 45 минути, червените нямат спирка

Отборите на ЦСКА 1948 и Септември играят при резултат 3:0 в дербито на водачите във Втора лига. Андон Гущеров откри резултата в 16-ата минута. Това е негов 12-ти гол за сезона. Денислав Александров удвои преднината на домакините в 26-ата минута. Три минути по-късно Тони Иванов направи резултата типичен - 3:0.

И двата тима са с цялостен актив от точки – с по 21 след седим изиграни мача, само че „ алените “ са водач, поради по-добрата си голова разлика. Сблъсъкът се играе на националния стадион „ Васил Левски “.

Срещата можете да наблюдавате директно по DIEMA SPORT и онлайн на PLAY DIEMA XTRA .

Всички най-интересни обстановки в мача можете да прочетете, тук, в GONG.BG .

ЦСКА 1948 – СЕПТЕМВРИ 3:0

1:0 Андон Гущеров 16'

2:0 Денислав Александров 26'

3:0 Тони Иванов 29'

Първата по-опасна обстановка пристигна в 7-ата минута. Играчите на Септември сбъркаха при изнасянето на топката и тя попадна в Чавдар Ивайлов. Той обаче вместо да изведе Денислав Александров самичък против вратаря реши да стреля от границата на наказателното поле и топката попадна в ръцете на Филип Димитров.

„ Червените “ излязоха напред в резулатата в 16-ата минута. Андон Гущеров беше изведен зад бранителите на Септември и по-късно насочи изстрел. Първоначлно Димитров мазета, само че при добавката отблизо разстояние звездата домакините не сбърка и 1:0 за ЦСКА 1948.

В 26-ата минута футболистите на ЦСКА 1948 означиха втори гол. Васил Шопов открадна топката в половината на Септември. Тони Иванов пусна към Денислав Александров, който излезе самичък против вратаря и означи за 2:0.

Три минути по-късно домакините означиха и трети гол. Голмайсторът Гущеров изведе Тони Иванов самичък против Димитров. Нападателят преодоля вратаря и безпроблемно вкара на празна врата - 3:0.

Стартови сформира:

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 25. Александър Александров, 4. Николай Христов, 12. Богомил Дяков (к), 30. Димо Атанасов, 20. Янко Сандански, 71. Тони Иванов, 10. Васил Шопов, 17. Чавдар Ивайлов, 11. Денислав Александров, 99. Андон Гущеров

Ст. треньор: Петко Петков

Септември: 12. Филип Димитров, 8. Борис Галчев (к), 2. Александър Башлиев, 22. Георги Стоичков (11. Иван Тилев 36'), 7. Георги Русев, 9. Преслав Йорданов, 3. Румен Сандев, 17. Спас Георгиев, 24. Стефан Гаврилов, 16. Стилиян Николов, 6. Юлиан Попев

Ст. треньор: Милен Радуканов

Гл. арбитър: Никола Попов, гр. София

Стадион: „ Васил Левски “, гр. София

Начало: 20:00 часа