Отборите на ЦСКА 1948 и Локомотив София играят при резултат

...

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Локо Сф 3:0, червените се отърваха от куриозен автогол

Отборите на ЦСКА 1948 и Локомотив София играят при резултат 3:0 в поредна контрола от лятната подготовка на двата отбора. Мики Орачев си означи автогол в 36-а минута. Алекс Колев повиши на 2:0 две минути преди края на полувремето. Стоян Стоичков направи 3:0 в 61-а минута.

В първите минути на мача "червените " започнаха с висока преса, само че не съумяха да основат огромен късмет.

В 9-ата минута можеше да се стигне до доста чудноват автогол във вратата на ЦСКА 1948. Реян Даскалов върна топката остро към Генадий Ганев, само че за негова наслада кълбото профуча на сантиметри от левия непряк дирек.

В 15-а минута Лазар Марин опитва мерника си отдалеко, само че доста неопределено. В 25-а минута Реян Даскалов получи чудесно центриране отляво, само че Дамян Дамянов мазета с акробатична интервенция.

В 36-а минута, въпреки всичко, възпитаниците на Любо Пенев откриха. След следващата флангова офанзива отляво топката беше центрирана паралелно на гол линията, а в опита си да почисти Мики Орачев си означи автогол.

В 43-а минута ЦСКА 1948 удвои задатъка си. След пробив на Октавио отдясно той качи топката на главата на Колев, който не елементарни на Дамянов за 2:0.

През втората част "железничарите " видяха по какъв начин техен гол бива анулиран поради засада, а в 61-а минута младият Стоян Стоичков прониза вратата на Локо за трети път след прекрасен самостоятелен рейт.

ЦСКА 1948 - Локомотив София 3:0

1:0 - Мики Орачев (36, автогол)

2:0 - Алекс Колев (43)

3:0 - Стоян Стоичков (61)

ЦСКА 1948: Генадий Ганев, Александър Александров, Ангел Лясков, Лазар Марин, Джонатан Перейра, Реян Даскалов, Октавио, Карлос Охене, Марио Топузов, Георги Русев, Александър Колев

Треньор: Любослав Пенев

Локомотив София: Дамян Дамянов, Ивайло Найденов, Лука Иванов, Алан Диас, Мики Орачев, Симеон Славчев, Божидар Кацаров, Валентин Николов, Карлос Франса, Християн Чипев, Димитър Митков

Треньор: Станислав Генчев