Отборите на ЦСКА 1948 и Левски играят при резултат 1:1

...

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Левски 1:1, Рикардиньо възстанови равенството

Отборите на ЦСКА 1948 и Левски играят при резултат 1:1 на старта на плейофите в efbet Лига. Ивайло Чочев даде преднина на домакините още във втората минута. Рикардиньо възвърне равенството в 18-ата минута на срещата.

ЦСКА 1948 получи късмет да извърши корнер още във втората минута на срещата. При центрирането Чочев се извиси и засече топката на далечната греда. Ударът му с глава попадна зад Пламен Андреев.

В 5-ата минута Левски се опита да отговори. Жереми Петрис бе изведен отдясно, а той навлезе в наказателното поле на ЦСКА 1948 и опита остро подаване, което бе избито в корнер. При ъгловия удар не се стигна до заплаха за Даниел Наумов.

Левски погледна към вратата на ЦСКА 1948 в 11-ата минута, когато Роналдо се озова в пеналтерията на " алените " с топка в краката. Той опита нещо сред изстрел в далечния ъгъл и остро подаване, което обаче нито откри вратата, нито стигна до Рикардиньо, който с шпагат се опита да добави топката във вратата на домакините.

В 18-ата минута футболистите на Левски комбинираха чудесно към наказателното поле, а по-късно Ивелин Попов откри с отлично подаване Рикардиньо, който преодоля Даниел Наумов и възвърне паритета в Бистрица.

LIVE / ЦСКА 1948 - ЛЕВСКИ 1:1

1:0 Ивайло Чочев 2'

1:1 Рикардиньо 18'

Съставите на двата тима:

ЦСКА 1948:  29. Даниел Наумов, 19. Стив Перейра, 87. Симеон Петров, 14. Елитон, 16. Сидклей Перейра, 18. Ивайло Чочев, 28. Емил Ценов, 39. Парвиз Умарбаев, 7. Марио Топузов, 10. Георги Русев, 9. Александър Колев

Резерви:  33. Генадий Ганев, 20. Ангел Бастунов, 11. Бирсент Карагарен, 6. Карлос Охене, 21. Мариян Тонев, 8. Педриньо, 99. Радослав Кирилов, 22. Реян Даскалов

Старши треньор:  Тодор Янчев

ЛЕВСКИ:  1. Пламен Андреев, 2. Жереми Петрис, 5. Келиан ван дер Каап, 23. Ноа Сундберг, 6. Цунами, 8. Андриан Краев, 30. Филип Кръстев, 10. Ивелин Попов, 17. Уелтън, 18. Роналдо, 9. Рикардиньо

Резерви:  13. Николай Михайлов, 11. Джават Ел Джемили, 14. Илиян Стефанов, 20. Асен Чандъров, 22. Патрик-Габриел Галчев, 27. Асен Митков, 55. Кристиан Димитров, 88. Марин Петков