Отборите на ЦСКА 1948 и Ботев Враца не успяха да

...

ЦСКА 1948 не успя да победи Ботев Враца в приятелски мач

Отборите на ЦСКА 1948 и Ботев Враца не съумяха да се победят в контролна среща, която се играе в София. Двата тима си размениха по един гол за крайното 1:1.

Домакините поведоха в 75-ата минута посредством Аспарухов, а футболистите на Даниел Моралес изравниха с 86-ата, а създател на попадението бе Даниел Генов.

Двата тима направиха забавен мач, в който разделиха преимуществото в разнообразни интервали от срещата. В течение на дуела и двамата треньори направиха много смени с наличните футболисти, с които разполагаха.

" Червените " се възползваха от недоразумение в отбраната на Ботев и в 75-ата минута Александър Аспарухов съумя да я бутне в мрежата.

В 86-ата минута се стигна до изравнителния гол. Венцислав Христов стреля от отдалеченост, вратарят мазета, само че Даниел Генов бе на вярната позиция и съумя да я вкара в мрежата.