Отборите на Царско село и Черно море завършиха при резултат

...

10 "моряци" завършиха наравно с "Царско село"

Отборите на " Царско село " и " Черно море " приключиха при резултат 1:1 в първи мач от 11-ия кръг на Първа лига. Срещата в София предложи много страсти, не липсваха положения пред двете порти, а попаденията паднаха в границите на 6 минути. " Моряците " приключиха мача в понижен състав.

През първото полувреме Мартин Минчев и Родриго от състава на гостите пропиляха страхотни благоприятни условия, а Стефан Станчев удари греда от директен свободен удар.

Попаденията паднаха при започване на втората част. Уелси Ната откри за тима на Никола Спасов, откакто засече чудесно центриране на Антон Карачанаков в 49-ата минута. В 55-ата Мирослав Енчев изравни с глава.

Голмайсторът на " Черно море " бе изпъден с пряк червен картон в 78-ата минута поради доста жестоко влизане.

След този мач " Черно море " заема шестото място в класирането с 15 точки, до момента в който " Царско село " е на предпоследното 13-о с 9 точки.
Източник: btvnovinite.bg