Отборите на Торино и Аталанта не успяха да излъчат победител

...

Торино с четвърто поредно равенство в Серия “А”

Отборите на Торино и Аталанта не съумяха да излъчат победител в срещата между тях от 15-ия кръг в Серия “А”. Мачът завърши при резултат 1:1, като по този начин домакините записаха четвърто следващо тъждество на сметката си.

Торино пръв откри резултата в мача в самия завършек на първото полувреме. Тогава Адем Ляич центрира от корнер, а Никола Н’Кулу с глава порази вратата.

В началото на втората част обаче Аталанта съумя да изравни. Андреа Петаня пусна страховит извеждащ пас към Йосип Иличич, който невъзмутимо осъществя за 1:1.

След това тъждество двата отбора остават с еднакъв актив от по 20 точки. Аталанта обаче заема 7-ото място поради по-добрата си голова разлика, до момента в който Торино се намира на 10-ата позиция в класирането.