Отборите на Славия и Черно море играят при резултат 1:2 в

...

НА ЖИВО: Славия - Черно море 1:2, Виктор Генев намали изоставането на белите

Отборите на Славия и Черно море играят при резултат 1:2  в мач от петия кръг на efbet Лига. След четири минути игра Матеус Машадо изведе напред  " моряците ". Отново той бе прецизен в 22-ата минута, с цел да удвои преднината на гостите. В 37-ата минута Виктор Генев понижи изоставането.

Още в 4-ата минута Матуес Машадо откри резултата в интерес на " моряците ". Той се възползва от неточност на Венцислав Керчев, който опита да върне топката обратно, само че го направи прекомерно едва. Така до нея стигна точно Машадо, който остана очи в очи с Николай Кръстев и не сгреши.

Шест минути след това Пабло Гарсия получи в наказателното поле на " белите ". Той опита да стреля от въздуха, само че осъществяването му прелетя високо над напречната греда. Натискът на гостите продължи.

В 21-ата минута Галин Иванов стигна до топката и опита изстрел от сериозна отдалеченост. Неговото изпълнение не се получи и мина надалеч от задачата.

Минута след това Черно море още веднъж се възползва от неубидетлна игра в отбраната на Славия. Топката стигна до Александър Василев, който стреля от границата на наказателното поле. Стражът на " белите " се оправи с този удар, само че нямаше късмет при последвалата добавка от Матуес Машадо - 2:0 за Черно море.

В 33-ата минута Йон Бакеро също си опита шанса с изстрел от отдалеченост, който затрудни Иван Дюлгеров. Стражът за малко изпусна топката, само че по-късно я прибра в обятията си.

Четири минути по-късно Славия съумя да понижи изоставането. Иван Минчев пусна добър извеждащ пас, до който стигна Галин Иванов. Той пък потърси Виктор Генев, който някак съумя да я прати в мрежата.

" Белите " подвигнаха оборотите и станаха по-опасният отбор. В 41-ата минута Иван Минчев насочи доста мощен шут към вратата на Черно море, а единствено положителната интервенция на Иван Дюлгеров го лиши от изравнителното попадение.

LIVE Славия - Черно море 1:2

0:1 Матеус Машадо 4'

0:2 Матеус Машадо 22'

1:2 Виктор Генев 37'

Съставите на двата тима:

Славия: 12 Николай Кръстев, 3  Ертан Томбак 27 Емил Мартинов, 4 Виктор Генев, 37 ВенциславКерчев, 23 Денислав Александров, 73 Иван Минчев, 17 Ерол Дост, 71 Кристиян Стоянов, 33 Галин Иванов, 7 Йон Бакеро

Треньор: Хосе Бакеро

Черно море : 25 Иван Дюлгеров, 3  Живко Атанасов, 4 Росен Стефанов, 6 Виктор Попов, 2 Цветомир Панов, 19 Александър Василев, 71 Васил Панайотов, 5 Пабло Гарсия, 10 Велислав Василев, 8 Мазир Сула, 7 Матеус Машадо

Треньор: Илиан Илиев