Отборите на Щутгарт и Байерн Мюнхен играят при резултат 1:0

...

НА ЖИВО: Щутгарт - Байерн Мюнхен, швабите поведоха

Отборите на Щутгарт и Байерн Мюнхен играят при резултат 1:0 в мач от 9-ия кръг на немската Бундеслига. Танги Кулибали откри за домакините в 20-ата минута.

Новаците в елита се намират на положителната осма позиция преди този кръг с 11 точки, до момента в който „ баварците “ са водачи с 19 пункта.

RIP Maradona.
— FC Bayern English (@FCBayernEN)
Гостите започнаха мощно дуела и още в третата минута имаха късмет да открият резултата. Кингсли Коман центрира отляво в наказателното поле, където Роберт Левандовски стреля с глава, само че нацели дясната греда на Грегор Кобел.

В 11-ата минута "швабите " получиха право да изпълнят директен свободен удар от към 25 метра. Капитанът Гонсало Кастро стреля непосредствено, само че около дясната греда на Мануел Нойер.

LIVE ЩУТГАРТ – БАЙЕРН МЮНХЕН 1:0

1:0 Танги Кулибали 20'