Отборите на Септември (София) при възрасти U19 и U17 са

...

Юношите на Септември с две победи на VAR турнира

Отборите на Септември (София) при възрасти U19 и U17 са част от шампионата " VAR ", проведен от БФС. В първите си мачове двата тима на " септемврийци " записаха две победи.

Играчите на Андрей Андреев се постановиха с 2:1 над Царско село, като двете попадения за Септември означиха Крис Георгиев и Георги Шопов преди почивката. В края на мача " царете " върнаха едно попадение.

Състав: Мартин Иванов, Владимир Стефанов, Мирослав Колев, Илиян Тонов, Николай Желязков, Димитър Николов, Мартин Зимбилев, Александър Марков, Георги Шопов, Крис Георгиев, Кирил Великов

Играчите на Младен Стоев пък изрично победиха тима на ЦСКА 1948 с резултат 5:0! Точни за Септември U17 на два пъти бяха Борислав Маринов (13`, 50`), Петър Гявуров (58`, 70`)и Алекс Петров (25`).

Състав: Александър Иванов, Георги Джиков, Валентин Спасов, Атанас Килов, Адриан Видинов, Боян Иванов, Жулиян Иванов, Мануел Белфиоре, Алекс Петров, Борислав Маринов, Илиян Манчев

В идващите дуели от груповата фаза и двата тима ще се изправят против Национал София.