Отборите на Сент Етиен и Пари Сен Жермен играят при

...

НА ЖИВО: Сент Етиен 1:0 ПСЖ, Рамос дебютира

Отборите на Сент Етиен и Пари Сен Жермен играят при резултат 1:0 в първи мач от неделната стратегия на Лига 1. Срещата стартира в 14:00 часа българско време и може да я наблюдавате директно в ефира на DIEMA SPORT 3.

Официален дебют за парижани записва централният защитник Серхио Рамос, който започва като титутляр на стадион „ Жофроа Гушар”. Дебютът на опитния испанец за ПСЖ идва тъкмо 207 дни, откакто подписа с френския гранд.

Двубоят стартира с напън на гостите, който даде резултат още в 5-ата минута. Пари Сен Жермен осъществя попадение във вратата на домакините посредством Леандро Паредес, само че голът бе анулиран поради засада, откакто ситуацията бе прегледано благодарение на системата за видеоарбитраж. В 14-ата минута футболистите на Маурисио Почетино имаха нова опция да осъществят, само че вратарят на Сент Сетиен сподели класа. Килиан Мбапе се озова на стрелкова позиция и насочи техничен удар, само че Грийн съумя да избие в корнер.